افسردگی، اضطراب، استرس فرم 42 سوالی

تست اضطراب، افسردگی، استرس

مقیاس افسردگی، اضطراب و استرس (DASS) در سال 1995 توسط لاویبوند (Lovibond) و لاویبوند ساخته شد. برای سنجش افسردگی، اضطراب و استرس از پرسشنامه افسردگی اضطراب و استرس داس 42 سوالی استفاده می شود.

تست اضطراب امتحان فریدمن

تست اضطراب امتحان

اضطراب امتحان در واقع نوعی اضطراب عملکردی است – احساسی که ممکن است در موقعیت‌هایی که عملکرد ما مهم است یا در هنگام آزموده شدن پیدا کنیم. در حالی که بسیاری از افراد درجاتی از استرس و اضطراب را قبل و در طول امتحانات تجربه می‌کنند، اضطراب امتحان شدید در واقع می‌تواند یادگیری را مختل کند و به عملکرد فرد حین امتحان آسیب برساند. علائم اضطراب امتحان می‌توانند فیزیکی (مانند تعریق، حالت تهوع و ضربان قلب)، احساسی (مانند ترس و ناامیدی) و رفتاری (مانند مشکل در تمرکز و به تعویق انداختن انجام کارها) باشند. علل مختلفی چون ترس از شکست، عدم آمادگی، فشار بالا و کمال گرایی می‌تواند در افراد این اضطراب را به وجود آورد. از آنجایی که این اضطراب پیامدهای منفی برای یادگیری دارد، درک آن به مهار کردن آن کمک می‌کند.

تست شخصیت شناسی MMPI کوتاه

تست شخصیت شناسی MMPI

تست MMPI شامل 370 سوال است که از نسخه بلند آن استخراج شده است. مدت زمان انجام این آزمون حدودا 30 تا 40 دقیقه است.

تست MMPI فرم 370 سوالی آزمونی کاربردی و تخصصی است که در دانشگاه مینه سوتا برای تشخیص اختلالات روانی ساخته شده است.

تست شخصیت شناسی نئو

تست شخصیت شناسی نئو

تست نئو یک تست روان‌سنجی است که در سراسر جهان برای بررسی شخصیت افراد و ارزیابی رفتاری آن‌ها انجام می‌شود.تست نئو موارد مختلفی مانند نظم ، افسردگی ، شایستگی را بررسی میکند . این نوع تست شخصیت شناسی، کاربرد‌های گسترده‌ای دارد که تنها بخشی از آن در حوزه استخدام بوده و می‌تواند برای اهداف متعددی کاربرد داشته باشد. همچنین از تست neo به‌منظور ارزیابی پتانسیل شغلی افراد استفاده می‌شود.و 5 فاکتور مهم اصلی شخصیت انسان که شامل برون گرایی ، وجدان کاری ، عصبانیت ، دلپذیر ومنعطف بودن را بررسی میکند.

تست روانشناسی میلون 3

تست روانشناسی میلون 3

تست میلون ، برای کمک به تشخیص و درمان اختلالات شخصیت و شناسایی آسیب های روانی انجام میشود و دامنه ی گسترده ای از اطلاعات مربوط به شخصیت ، سازگاری هیجانی را میسنجد. این آزمون 195 سوال دارد و برای افراد بالای هجده سال طراحی شده است

تست شخصیت شناسی MMPI

تست شخصیت شناسی MMPI

با انجام این تست می توانید پروفایل کامل MMPI را همراه با «تفسیر دقیق» شاخص های اعتباری و بالینی دریافت کنید. نمودارها و پاسخنامه اختصاصی با طراحی حرفه ای به همراه «راهکارهای ضروری و مفید» از ویژگی های مهم تست MMPI ای سنج است.