تست رضایت شغلی هرزبرگ

تست رضایت شغلی هرزبرگ

پرسشنامه آنلاین رضایت شغلی هرزبرگ،‌ فرصتی برای گرفتن بازخورد از میزان رضایت کارکنان و کشف مانع‌های احتمالی در محل کار است. قطعا استفاده از این فرم به صورت آنلاین،‌ نتایجش را آسان‌تر از همیشه در دسترس مدیران قرار می‌دهد. سهولت و سرعت در روند تکمیل پرسشنامه و تحلیل نتایج آن باعث می‌شود امر سنجش رضایت شغلی تداوم داشته و کارکنان به حد مطلوبی از این رضایت برسند.

تست نیازهای اساسی گلاسر

تست نیازهای اساسی گلاسر

نیازهای اساسی گلاسر برای ارزیابی شدت نیازهای اساسی افراد شامل بقا، عشق یا احساس تعلق داشتن ، آزادی آدمها ، پیشرفت و قدرت ، تفریح بر مبنای تئوری انتخاب طراحی شده است. این آزمون برای شناخت بیشتر خود و نیازهای زندگی است .

تعهد سازمانی آلن و مایر

تعهد سازمانی آلن و مایر

تست تعهد سازمانی آلن و مایر (OCQ) می تواند از طریق مشخص نمودن نوع تعهد کارکنان مسیر روشنی را برای مدیران در راستای افزایش عملکرد کارکنان ترسیم نماید.

تست سبک های دفاعی

تست سبک های دفاعی

مکانیسم های دفاعی فرایندهای خودکار ذهن برای فرونشاندن اضطراب‌ های ناشی از تعارضات هستند. مکانیزم‌ ها زمانی فعال می‌شوند که بالا آمدن سطوح اضطراب منجر به آسیب‌های روانی شود. در واقع ذهن یک روش ناخودآگاه (ناهشیار) برای سازگاری با موانع اخلاقی و اجتماعی و از طرف دیگر میل و خواسته‌ های درونی اش استفاده می‌کند.

تست روانشناسی میلون 3

تست روانشناسی میلون 3

تست میلون ، برای کمک به تشخیص و درمان اختلالات شخصیت و شناسایی آسیب های روانی انجام میشود و دامنه ی گسترده ای از اطلاعات مربوط به شخصیت ، سازگاری هیجانی را میسنجد. این آزمون 195 سوال دارد و برای افراد بالای هجده سال طراحی شده است

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

طرحواره های ناسازگار یانگ

طرحواره ها ، الگوها یا درونمایه هایی عمیق و فراگیر هستند که از خاطرت و احساسات بدنی تشکیل شده اند. که این خاطرات و احساسات در دوران کودکی یا نوجوانی شکل گرفته ودر سیر زندگی تداوم دارند. درواقع طرح واره نیازهای اساسی برآورده نشده در دوران کودکیمان می باشد که منجر به شکل گیری الگوهای ناسالم شده اند. از جمله مهمترین اختلالات روانی که با طرحواره ها مرتبط هستند میتوان به اختلالات شخصیت ، اختلالات خوردن ، اختلالات خلقی ، اختلالات اضطراب اشاره کرد که در این آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

تست 16 عاملی کتل

تست 16 عاملی کتل

آزمون شخصیت کتل با استفاده از شانزده متغیر یا ویژگی های شخصیتی ، ارزیابی کاملی از شخصیت هر فرد را نمایش میدهد. از جمله ویژگی های شخصیتی مانند برون گرایی ، اضطراب، انعطاف پذیری و استقلال و … را میتوان در این آزمون متوجه شد.
موارد استفاده از این آزمون میتوان به انتخاب شغل و رشته ، انتخاب پرسنل ، مشاوره ازدواج و مشاوره تحصیلی اشاره کرد.

تست شخصیت شناسی MMPI

تست شخصیت شناسی MMPI

با انجام این تست می توانید پروفایل کامل MMPI را همراه با «تفسیر دقیق» شاخص های اعتباری و بالینی دریافت کنید. نمودارها و پاسخنامه اختصاصی با طراحی حرفه ای به همراه «راهکارهای ضروری و مفید» از ویژگی های مهم تست MMPI ای سنج است.