به پنل مدیریت خوش آمدید

برای دسترسی به این صفحه باید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر هنوز عضو نشده اید همین حالا با پر کردن فرم زیر اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند

روند همکاری با مشاور خوب

اولین قدم برای همکاری با مشاور خوب، تکمیل اطلاعات مشخص شده در فرم همکاری است، تا کارشناسان ما در اولین زمان با شما تماس بگیرند.
کارشناسان مشاور خوب بعد از تکمیل فرم همکاری توسط شما، از روش تماسی که شما در فرم همکاری مشخص نموده‌اید، اقدام به ارتباط برای شروع همکاری و تکمیل اطلاعات مورد نیاز و دریافت مدارک حرفه‌ای می‌کنند.

همکاران ما بعد از ثبت نام شما در مشاور خوب، یک صفحه اختصاصی برای شما فعال می‌کنند. صـفحه اختصاصـی شـامل نام، تخصص، حوزه‌های کاری، سوابق، عکس‌های متخصص و مطب، خدمات، آدرس‌ها و شماره تماس محل کار است. بازدیدکنند‌گان می‌توانند به صـورت مسـتقیم بـا وارد کردن آدرس در مرورگر یا با جستجوی نام یا حوزه کاری در سایت مشاور خوب، صفحه اختصاصی شما را مشاهده کنند.

با ورود به سایت مشاور خوب و انتخاب تخصـص مورد نظر خود، خواهید دید که در ابتدای صفحه جستجو، 18 مشاور لیست شده‌اند. مشاوران حاضر در چند صفحه اول جستجوی تخصص توسط یک الگوریتم به صورت پویا و گردشی از بین متخصصان همکار و همچنین با در نظر گرفتن ملاک‌هایی مانند کامل بودن پروفایل، تاریخ عضویت، امتیازات و غیره، نمایش داده می‌شوند. حضور در صفحات اول جستجوی مشاور خوب بـه خصوص در ترکیب با فعالیت حرفه‌ای شما، بازخوردی بسیار رضایت بخش برای شما به همراه خواهد داشت.

فرم پیش ثبت نام مشاور

شماره موبایل جهت تماس مشاور خوب با متخصص است (کلیه اطلاعات شخصی از جمله شماره موبایل شما به صورت محرمانه در اختیـــــــار شرکت میباشد و بدون اطلاع شما در دسترس کاربر قرار نخواهد گرفت)
 
تماس با ما