معرفی کتاب تلخ و شیرین

تلخ و شیرین
نام کتاب: معرفی کتاب تلخ و شیرین
نویسنده: سوزان کین
اندوه و تمنا چگونه باعث کامل شدن شخصیت ما می شوند؟ اندوه منبع قدرت شماست. شاید در ابتدا این جمله برایتان عجیب به نظر برسد! اما با مطالعه کتاب تلخ و شیرین متوجه خواهید شد که این کلمه تا چه اندازه عمیق و مفید است.کتاب حاضر به ما نشان می‌دهد که چطور با پذیرفتن غم و تبدیل آن به هنر، با درد مقابله کنیم. کتاب تلخ‌ و شیرین به شما نشان می دهد که روشنایی و تاریکی، تولد و مرگ و تلخ و شیرین همواره مکمل یکدیگرند و مصیبت‌های زندگی ناگزیر با شکوه آن همراه است. پیام پنهانی همه داستان ها، رازی که شاعران و فیلفوسان طی قرن ها تلاش کرده اند به ما بگویند، این است که این شکنندگی ماست که دانه های رشد ما را در خود دارد. کتاب حاضر اثری از سوزان کین می باشد که توسط علیرضا شفیعی نسب ترجمه شده و نشر مون آن را منتشر کرده است. جوایز و افتخارات کتاب تلخ و شیرین: پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز یکی از بهترین کتاب‌های علمی آمازون یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی در Audible.com حضور در لیست 20 کتاب برتر Business Insider سال 2022

توضیحات:

اندوه و تمنا چگونه باعث کامل شدن شخصیت ما می شوند؟

اندوه منبع قدرت شماست. شاید در ابتدا این جمله برایتان عجیب به نظر برسد! اما با مطالعه کتاب تلخ و شیرین متوجه خواهید شد که این کلمه تا چه اندازه عمیق و مفید است.

کتاب حاضر به ما نشان می‌دهد که چطور با پذیرفتن غم و تبدیل آن به هنر، با درد مقابله کنیم. کتاب تلخ‌ و شیرین به شما نشان می دهد که روشنایی و تاریکی، تولد و مرگ و تلخ و شیرین همواره مکمل یکدیگرند و مصیبت‌های زندگی ناگزیر با شکوه آن همراه است.
پیام پنهانی همه داستان ها، رازی که شاعران و فیلفوسان طی قرن ها تلاش کرده اند به ما بگویند، این است که این شکنندگی ماست که دانه های رشد ما را در خود دارد.

کتاب حاضر اثری از سوزان کین می باشد که توسط علیرضا شفیعی نسب ترجمه شده و نشر مون آن را منتشر کرده است.

جوایز و افتخارات کتاب تلخ و شیرین اثر سوزان کین:

  • پر فروش ترین کتاب نیویورک تایمز
  • یکی از بهترین کتاب های علمی آمازون
  • از پر فوش ترین کتاب های صوتی در Audible.com
  • حضور در لیست 20 کتاب برتر Business Insider سال 2022