جهت شرکت در هر آزمونی باید کارت ورود به جلسه آن را دریافت نماییم. آزمون مدارس نمونه دولتی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1401 می بایست توسط متقاضی ، قبل برگزاری آزمون ، از طریق سایت ثبت‌نامی هر استان دریافت شود ، تا متقاضی بتوانند در آزمون شرکت نمایند. در صورتی که کارت ورود به جلسه توسط متقاضی دریافت نشود ، از شرکت او در آزمون جلوگیری خواهد شد. امروز در این مطلب قصد داریم که تمام جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی را توضیح دهیم ، در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از الزامات ضروری شرکت در آزمون نمونه دولتی دریافت کارت ورود به جلسه می باشد که می بایست حتماً دریافت شود. متقاضی می بایست به سایتی که ثبت نام خود را در آن انجام داده ، مراجعه کند و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

در سال‌های گذشته زمان تقریبی دریافت کارت ورود به جلسه معمولاً یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی بوده است. امسال هنوز زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون اعلام نشده است ، زیرا که پس از انجام ثبت نام و حدوداً چند روز قبل از برگزاری آزمون ، امکان دریافت کارت ورود به جلسه وجود دارد. بنابراین طبق سالهای گذشته انتظار داریم که حدوداً یک هفته قبل از برگزاری آزمون ، امکان دریافت کارت ورود به جلسه فراهم شود.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم انتظار داریم که حدود ۴ الی ۵ روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی کارت ورود به جلسه آزمون منتشر شود. اما بهتر است زمان دریافت کارت ورود به جلسه را ، از طریق سایت ثبت‌نامی استان خود و یا سایت همگام به نشانی hamgam.medu.ir پیگیر باشید و کارت خود را از آنجا دریافت نمایید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

ابتدا به سایت ثبت نام استانی خود مراجعه کرده و کد ملی خود را وارد کنید ، تا امکان ورود به سامانه برای شما فراهم شود.

چنانچه مشاهده کردید لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی فعال است ، می توانید روی آن کلیک کنید و نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه را به دقت مشاهده کنید و با مشخصات خود را تطبیق دهید. در صورتی که تمامی اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه با مشخصات شما مطابقت داشته باشد ، می توانید کارت ورود به جلسه را چاپ کنید و جهت شرکت در آزمون همراه داشته باشید.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ، چنانچه مشاهده کردید که کوچکترین مغایرتی در اطلاعات درج شده در کارت و مشخصات شما وجود دارد ، می بایست نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید. شما حداکثر یک روز قبل از برگزاری آزمون فرصت دارید که اطلاعات کارت ورود به جلسه خود را که به صورت اشتباه درج شده است ، ویرایش نمایید. اما چگونه؟ در این موارد باید این موضوع را به اطلاع واحد سنجش آموزش و پرورش شهر محل سکونت خود اطلاع دهید و درخواست تصحیح اطلاعات را ارائه نمایید.

ویرایش اطلاعات اشتباه درج شده در کارت ورود به جلسه ، به قدری اهمیت دارد که ممکن است عدم تصحیح آن، به قیمت قبول نشدن در مدارس نمونه دولتی تمام شود. بنابراین پیشنهاد ما این است که دریافت کارت ورود به جلسه را به روز پایانی موکول نفرمایید ، تا در صورت وجود مغایرت بتوانید در فرصت مناسب نسبت به تصحیح آن اقدام نمایید.

 

سوالات متداول کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه باید به کجا مراجعه کنم؟

کلیه متقاضیان برای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ، می‌بایست سایت ثبت نام استانی آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه نمایند و نیاز به مراجعه به اداره آموزش و پرورش نمی باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی چه وقت می باشد؟

برای شرکت در آزمون سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ هنوز زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه اعلام نشده است ، اما در سال های گذشته معمولاً یک هفته قبل از برگزاری آزمون امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای متقاضیان فراهم می شد. بنابراین انتظار داریم امسال نیز در همین بازه زمانی کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ، منتشر شود.

در صورت وجود مغایرت در کارت ورود به جلسه نمونه دولتی ، چه اقدامی باید انجام دهم؟

در صورتی که هر یک از مشخصات درج شده در کارت ورود به جلسه شما با مشخصات متقاضی مغایرت داشته باشد می بایست تا حداکثر یک روز قبل از برگزاری آزمون نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

نظرات
ارسال