کارت ورود به جلسه تیزهوشان، یکی از الزامات شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان است. داوطلبان برای گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان باید از طریق ورود به  سایت مرکز ملی استعداد های درخشان ، با استفاده از شماره داوطلبی نیز اقدام نمایند. در ادامه این مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 را به طور کامل توضیح می دهیم:

همان طور که میدانید هرساله آزمون مدارس تیزهوشان، در بازه زمانی اسفند ماه و به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری از طریق سامانه مرکز ملی استعداد های درخشان برگزار میگردد که داوطلبان جهت شرکت در این آزمون بایستی شرایطی را نیز دارا باشند. همچنین داوطلبان چنانچه قصد شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را دارند بایستی از طریق  سامانه مرکز ملی استعداد های درخشان جهت تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایند. یکی از شرایط لازم برای شرکت در آزمون تیزهوشان همراه داشتن کارت ورد به جلسه داوطلبان است.

داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان ممکن است با سوال هایی نظیر موارد زیر مواجه شوند که در این مقاله به تک تک این سوالات به طور کامل پاسخ داده ایم.

  • زمان دریافت کارت ورود به جلسه ؟
  • نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ؟
  • دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان از سایت hoosh.medu.ir

 نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402

همان طور که اشاره یکی از الزامات شرکت در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، همراه داشتن کارت ورود به جلسه این آزمون است که داوطلبان بدون داشتن این کارت امکان شرکت در آزمون را به هیچ عنوان ندارند به همین جهت در ادامه نحوه درایافت این کارت را به طور کامل شرح داده ایم.

به طور معمول، چند روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان، متقاضیان بایستی به صورت اینترنتی و از طریق ورود به  سایت hoosh.medu.ir و  وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام  وارد پرتال خود شوند و جهت دریافت کارت ورد به جلسه اقدم نمایند.

مراحل دریافت کارت ورد به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ عبارت است از:

در ابتدا وارد سایت hoosh.medu.ir شوید.

نقش و عنوان سازمانی خود را مشخص نمایید .

پس از ورود به  پرتال شخصی،  گزینه " ثبت نهایی " را اتخاب نمایید تا لینک دریافت کارت ورود به جلسه دانش آموز برایتان فعال شود.

در این مرحله،  گزینه چاپ کارت را انتخاب نمایید تا کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 را دریافت نمایید.

مراحل دریافت کارت ورد به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ عبارت است از:

تمامی متقاضیان  آزمون تیزهوشان نهم به دهم بایستی به این نکته توجه داشته باشند که قبل از طی کردن مراحل دریافت کارت،  مراحل ثبت نام اولیه و پرداخت هزینه را به اتمام رسانده باشند و سپس به سایت ثبت نام تیزهوشان Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام خود وارد پرتال پروفایل شخصی خود شوند.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، در ابتدا وارد سایت ثبت نام تیزهوشان Azmoon.medu.ir شوید.

نقش و عنوان سازمان خود را مشخص نمایید.

در این مرحله، در بخش مدیریت، گزینه دریافت کارت ورود به جلسه را انتخاب نمایید تا کارت  ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 خود را دریافت نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402

مرکز ملی استعداد های درخشان، هر ساله مدتی قبل از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، کارت ورود به جلسه این آزمون را در سایت خود منتشر میکند که داوطلبان با مراجعه به این سایت میتوانند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. در سال جاری 1401 - 1402، هنوز اطلاعات دقیقی در ارتباط با انتشار کارت ورود به  جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در دست نداریم و به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، این مقاله به روز رسانی میشود.

شرایط ورود به مدارس تیزهوشان نهم به دهم        

داشتن تابعیت ایرانی

به دست آوردن حداقل نمره 19 در نوبت دوم پایه هشتم

داوطلبان پایه نهم ثبت نام آزمون تیزهوشان ، نیازی به ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان نیست و تنها با کسب حداقل معدل کل 16 در خرداد ماه پایه نهم را کسب کنند .

هر داوطلب بر حسب اولویت خود میتواند فقط 3 مدرسه انتخاب کند

پذیرش دانش آموزان پایه هفتم در مدارس تیزهوشان به معنای قبولی آنها در این مدارس نیست مگر به شرط شرایط خاص

در این مدارس امکانات خوابگاهی و شبانه روزی وجود ندارد .

دانش آموزان بایستی برای تحصیل در این مدارس شهریه ای ، معادل 50% شهریه مدارس غیر دولتی ، شهرستان های خودر ا پرداخت کنند .

داشتن حداقل معدل کل 19 در پایه هشتم

اشتغال به تحصیل در پایه نهم

نظرات
ارسال