پس از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ، در مواردی ممکن است بنا به دلایلی مانند عدم دقت در پر کردن فرم هنگام ثبت نام ، نیاز باشد ثبت نام انجام شده ویرایش شود. به همین منظور دانش آموزان میبایست به همان سایت ثبت نام مراجعه کنند و نسبت به ویرایش ثبت نام خود اقدام کنند. در این مطلب به نحوه ویرایش ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خواهیم پرداخت ، پس در ادامه با ما همراه باشید.

ویرایش ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

همانطور که احتمالا می دانید ، آزمون نمونه دولتی جهت پایه نهم به دهم صورت میگیرد و برای دانش آموزان ششم به هفتم حذف شده است. دانش آموزانی که در زمان اعلام شده برای این آزمون اقدام می کنند ، گاهی لازم است مواردی را در فرم ثبت نامی خود ویرایش نمایند. ممکن است برخی از اطلاعات خود را به درستی وارد نکرده باشند ، در زمان ویرایش میتوانند آنها را تصحیح کنند. بدیهی است اگر اطلاعات وارد شده با مشخصات دانش آموز مغایرت داشته باشد ، حق شرکت در آزمون را نخواهد داشت. امکان ویرایش و اطلاعات ثبت نامی برای همه دانش آموزان وجود دارد. بنابراین چنانچه به هر دلیلی فرم ثبت نامی خود را به اشتباه تکمیل کرده‌اید ، با مراجعه به سایت ثبت نامی می بایست نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

توجه داشته باشید که سایت ثبت نامی برای هر استان مجزا می باشد به همین دلیل است که تاکید می‌کنیم دانش آموزان هر استان باید سایت ثبت نامی استان خود مراجعه کنند. اما در این مطلب به طور کلی این نحوه ویرایش را توضیح خواهیم داد.

 

-ابتدا با استفاده از کد ملی و رمز عبور وارد سایت ثبت نامی استان خود شوید.

-سپس گزینه 'ویرایش اطلاعات' را کلیک کنید.

-پس از اعمال ویرایش های لازم در فرم ثبت نامی خود گزینه ثبت در سامانه را کلیک نمایید.

-پس از وارد کردن اطلاعات صحیح توجه فرمایید که باید حتماً آن را ذخیره کنید ، در غیر این صورت ویرایش های صورت گرفته اعمال نخواهد شد.

 

کلیه مراحل ویرایش اطلاعات آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت اینترنتی می باشد و نیاز نیست که به ادارات آموزش و پرورش مراجعه نمایید. بدین منظور می بایست به همان سایت ثبت نامی استان خود مراجعه و نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

 

زمان ویرایش ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

این زمان هنوز اطلاع رسانی نشده است و متعاقباً توسط اموزش و پرورش اطلاع رسانی خواهد شد.

 

در صورتی که اطلاعات وارد شده متقاضی با مشخصات او مغایرت داشته باشد ، به هیچ عنوان حق شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی را ندارد ، و حتماً باید در موعد مقرر نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

 

جمع بندی :

پس از ثبت نام دانش آموزان پایه نهم به دهم در آزمون مدارس نمونه دولتی ممکن است که بعضی از متقاضیان مشخصات خود را به اشتباه وارد کرده باشند. این امکان برای همه دانش آموزانی که ثبت نام کرده‌اند فراهم شده است تا بتوانند در زمان اعلام شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. در مقاله بالا اشاره کردیم که وجود مغایرت باعث می شود که دانش آموز از آزمون محروم شود. بنابراین پیشنهاد ما این است که در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات ، در زمان اعلام شده نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید.

 

 

سوالات متداول ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

- در موعد مقرر موفق نشدم ثبت نام کنم آیا میتوانم در زمان اعلام شده جهت ویرایش نسبت به ثبت نام اقدام کنم؟

خیر ، زمان اعلام شده فقط جهت ویرایش اطلاعات دانش آموزانی است که قبلا ثبت نام کرده اند. لذا در زمان اعلام شده جهت ویرایش اطلاعات نمی‌توانند ثبت نام نمایند.

 

- اطلاعات وارد شده دانش آموز با مشخصات او مغایرت جزئی دارد آیا با این وجود می تواند در آزمون شرکت نماید؟

در جواب باید بگوییم هیچ گونه مغایرتی پذیرفته نیست و اطلاعات وارد شده دانش آموز در سامانه ثبت نام ، می بایست کاملا مطابق با مشخصات او باشد. همچنین در صورت وجود کوچکترین مغایرت در کارت ورود به جلسه ، از شرکت کردن او در آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

نظرات
ارسال