هزینه ثبت نام تیزهوشان، همان طور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه ای هستید که آزمون مدارس تیزهوشان از این قانون مستثنی نیست. داوطلبان این آزمون موظف هستند در بازه زمانی مشخصی، هر ساله مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به صورت اینترنتی در سامانه پرداخت نمایند که در ادامه به شرح این موضوع پرداخته ایم.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشید که نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان، این مرحله پس از از انجام فرایند ثبت نام انجام میگردد که داوطلبان جهت پرداخت هزینه تیزهوشان بایستی وارد سامانه ثبت نام استعداد درخشان شوند و با وارد کردن اطلاعات و انتخاب اولویت های سه گانه ثبت نام اولیه خود را انجام دهند. درادامه این مقاله، ما نحوه و زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 - 1402 را برای تمامی داوطلبان آزمون تیزهوشان در تمامی پایه ها به طور کامل شرح داده ایم.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

فرایند نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 - 1402 برای داوطلبان این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق ورود به سامانه  ثبت نام مدارس استعداد درخشان امکان پذیر است. همچنین متقاضیان جهت پرداخت هزینه بایستی از کارت بانکی دارای رمز دوم اینترنت استفاده نمایند. در ادامه تمام مراحل  نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را به طور کامل توضیح دادیم.

 مراحل نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا، داوطلبان بایستی به سایت مورد نظر مراجعه نمایید.

سپس، نقش و عنوان سازمانی خود را انتخاب و سپس برروی گزینه " تایید " کلیک نمایید.

در این مرحله جهت پرداخت هزینه ثبت نام برروی گزینه " تایید نهایی و پرداخت " کلیک نمایید.

در این قسمت، اطلاعات خواسته شده را وارد و گزینه  " پرداخت " را انتخاب نمایید.

از رسید  پرداختی خود پرینت تهیه کنید  و برروی گزینه  " تکمیل فرآیند خرید " کلیک نمایید.

در آخرین مرحله، رسید ثبت نام خود را دریافت نمایید.

 مراحل نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا، نام کاربری و رمز همگام خود را وارد کنید.

در مرحله دوم، نقش خود و عنوان سازمان را مشخص کنید.

پس از ورود به پرتال، گزینه پرداخت هزینه در کادر مدیریت را انتخاب کنید تا بتوانید  پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را تکمیل کنید.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

هر ساله به طور معمول، در بازه زمانی فروردین ماه و چند روز قبل از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، مهلتی جهت پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان برای داوطلبان در نظر گرفته میشود که داوطلبان با ورود به سایت  azmoon.medu.ir این امکان را دارند تا جهت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1401 - 1402 اقدام نمایند.

نظرات
ارسال