نصب دوباره برنامه شاد، امروزه با گسترش شیوع گسترده ویروس کرونا و در پی آن تعطیلی مدارس، جهت تدرسی و آموزش آنلاین به دانش آموزان پلتفرم هایی طراحی شده است که برنامه شاد یکی از این پلتفرم های کاربردی جهت آموزش به دانش آموزان است. در صورتی که وزارت اموزش و پرورش اعلام کرده است که اولیا و دانش آموزان به هیچ عنوان برنامه شاد را نکنید اما ممکن است عده ای از والدین و یا دانش آموزان هنگام کار با این برنامه به صورت ناخواسته اقدام به پاک کردن این برنامه نمایند. همچنین ممکن است عده ای از والدین و دانش آموزان با مشکلاتی از قبیل موارد زیر موجه شوند که در این مقاله به طور کامل توضیح داده ایم که در هر یک از این مواقع چه کاری را انجام دهید. 

آیا میتوان اپلیکیشن شاد را پاک کرد؟

آیا امکان نصب مجدد برنامه شاد و ورود به کلاس ها وجود دارد؟

مشکلات اپلیکیشن شاد را چگونه میتوان برطرف کرد؟

 همچنان با شیوع کرونا و وضعیت قرمز بسیاری از مناطق، معلمان و دانش آموزان بایستی این برنامه را نصب نمایند و در صورت لزوم آنرا به روز رسانی نمایند.

 

ورود مجدد به برنامه شاد

دانش آموزان به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که شما برنامه شاد را حذف میکنید، این حذف شدن به معنای حذف شدن نام دانش آموز از لیست وزارت آموزش و پرورش است، پس به این نکته توجه داشته باشید که قبل از حذف این برنامه از نصب نسخه جدید آن اطمینان حاصل فرمایید و وارد کلاس درسی خود شوید و سپس اقدام به حذف برنامه شاد نمایید. چنانچه ، در حین انجام این مراحل دچار مشکل و سوالی شدید این امکان را دارید تا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نکته: هنگامی که دانش آموزی از برنامه شاد استفاده کرده باشد، این دسته از افراد جهت ورود مجدد به برنامه شاد بایستی برای دانلود مجدد برنامه شاد اقدام نماید. دانش آموزانی که تا به الان اپلیکیشن شاد را نصب نکرده اند، این افراد بایستی اقدام به نصب و راه اندازی شاد نمایند. ما برای راحتی شما عزیزان، لینک های مدنظر را قرار داده ایم.

موبایل های اندروید(Andriod)

http://shaddl.medu.ir

موبایل های آیفون(ios)

https://shadweb.iranlms.ir

 

کامپیوتر یا لپ تاپ

https://shadweb.iranlms.ir

نحوه عضو شدن دانش اموز در کلاس های تازه تشکیل شده

معلم شماره دانش اموز که شاد را بر روی ان نصب و فعال سازی کرده در قسمت مخاطبین برنامه شاد خود ذخیره کند

معلم وارد برنامه شاد شود

معلم وارد درس و کلاس مربوط به خود شود

روی نام کلاس بالای صفحه کلیک کنید

روی گزینه افزودن عضو کلیک کنید

روی اسم دانش اموز مورد نظر از قسمت مخاطبین کلیک کند

دانش اموز به کلاس درس اضافه خواهد شد

معلم طبق برنامه مدرسه شروع به تدریس کند

باز هم تاکید میکنم حتما دانش اموز احراز هویت را انجام داده باشد در غیر اینصورت با بروز رسانی های جدید از کلاس حذف خواهد شد.

نظرات
ارسال