مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، همان طور که میدانید داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در هر آزمونی موظف به همراه داشتن مدارک لازم هستند که این امر در ثبت نام آزمون تیزهوشان مستثنی نمیباشد. تمامی داوطلبان ثبت نام آزمون ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم، در بازه زمانی تعیین شده بایستی  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان را به همراه داشته و در سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان این مدارک را آپلود نمایند. در ادامه این مقاله این مدارک که میتواند اطلاعات فردی و تحصیلی باشد ره به طور کامل نام برده ایم تا داوطلبان در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سامانه ثبت نام دچار مشکل نشوند.

داوطلبانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند، این دسته از افراد موظف هستند در ابتدا، در بازه زمانی مشخص جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 به سایت مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و یا سامانه همگام مراجعه نمایند.همچنین همراه داشتن مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان الزامی است که در ادامه این مدارک را نام برده ایم.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

لازم به ذکر است این نکته را ذکر کنیم که داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، بایستی به صورت غیر حضوری و اینترنتی از طریق مراجعه به سامانه همگام به نشانی اینترنتی hamgam.medu.ir اقدام نمایند.

 مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

تکمیل فرم ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سنجش هوش hoosh.medu.ir

اسکن یک قطعه عکس 4 * 3 ( زمینه عکس سفید و حتما باید برای سال جاری دانش آموز باشد

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۹-۱۴۰۰

 مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

تکمیل فرم ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir

بارگذاری عکس 3 * 4 داوطلب با فرمت jpg ( زمینه عکس سفید و مربوط به سال جاری داوطلب باشد )

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

نکته: داوطبان توجه داشته باشید، پس طی کردن مراحل فوق برای شما کدی تحت عنوان کد پیگیری برای شما ارسال میگردد که از این کد جهت طی کردن مراحل بعدی به ان نیاز دارید.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم 1401 - 1402

اطلاعات فردی مثل : رشته تحصيلی مورد تقاضا - استان و شهرستان مورد تقاضا - لیست مدارس تیزهوشان مورد نظر - اطلاعات شناسنامه ای

عکس پرسنلی دانش آموز ( فرمت jpg ، اندازه 200 در 300 و یا 300 در 400 ، حجم عکس حداکثر 70 کلیوبایت و عکس مربوط به سال جاری باشد )

کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم ( اینترنتی ) جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون ورودی پایه دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

کارنامه قبولی پایه پنجم

کارنامه قبولی پایه ششم

اصل شناسنامه عکسدار

کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز پدر و مادر و اصل شناسنامه دانش آموز

حکم کارگزینی اولیاء فرهنگی

پرینت مدرک قبولی آزمون تیزهوشان هفتم از سایت hoosh.medu.ir

اصل و کپی کارت جانبازی (درصورت جانباز بودن اولیا)

کارت واکسن دانش آموز

پرداخت هزینه ثبت نام و سرویس

مراحل بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

مدارس سمپاد، هرسال جهت پذیرش تعدادی از داوطلبان در مدارس تیزهوشان اقدام به برگزاری آزمون مینماید که داوطلبان واجد شرایط با شرکت در این آزمون میتوانند شانس خود را برای تحصیل در مدارس تیزهوشان بیازمایند. داوطلبان برای ثبت نام ملزم به همراه داشتن مدارک لازم برای تیزهوشان هستند که در موارد فوق ما لیستی از این مدارک را برای شما شرح داده ایم. در ادامه به بررسی مراحل بارگزاری این مدارک پرداخته ایم.در ابتدا باید این نکته را عرض کنیم، در صورتی که مدارک شما ناقص باشد و یا اطلاعات درج شده در سایت اشتباه باشد امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان برای شما وجود نخواهد داشت.

مراحل بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

در ابتدا، به سایت ثبت نام آزمون سمپاد به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir وارد شوید و سپس نقش و عنوان سازمانی و پایه خود را انتخاب نمایید.

در این مرحله، اطلاعات ثبت نامی، شامل اطلاعات فردی است را وارد نمایید.

سپس، فایل عکس پرسنلی (مطابق استاندارد های سامانه) در سایت بارگزاری نمایید.

در آخرین مرحله از بارگزاری مدارک ثبت نام تیزهوشان، هزینه ثبت نام را بپردازید و کد پیگیری خود را دریافت نمایید.

نظرات
ارسال