ورود به سایت تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir، تمامی داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم این امکان را دارند تا به صورت غیر حضوری و اینترنتی با ورود به سایت مدارس تیزهوشان، جهت ثبت نام خود در مدارس تیزهوشان، پرداخت هزینه ثبت نام و پر کردن فرم اقدام نمایند. مرکز ملی استعداد های درخشان، با هدف پذیرش داوطلبان واجد شرایط در پایه هفتم، هرساله اقدام به برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مینماید که داوطلبان با شرکت نمودن در این آزمون و کسب قبولی میتوانند در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر دانش آموزان در ادامه این مقاله، نحوه ورود به سایت hoosh.medu.ir و همچنین سامانه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 را به طور کامل توضیح دهیم.

لازم به ذکر است خدمت داوطلبان پایه هفتم این نکته را ذکر کنیم که ثبت نام مدارس سمپاد پایه هفتم آغاز شده است و اولیا و داوطلبان این پایه میتوانند جهت ثبت نام خود به سایت تیزهوشان ششم به هفتم مراجعه نمایند و جهت تکمیل فرایند ثبت نام خود اقدام نمایند. 

داوطلبان مدارس تیزهوشان با ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایند و جهت دریافت کارنامه به سایت سایت اعلام نتایج تیزهوشان مراجعه نمایند که در ادامه مراحل را به طور کامل توضیح داده ایم. 

سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

تمامی دانش آموزان جهت ورود به سامانه hoosh.medu.ir، نیازمند آن هستند که کد ملی و رمز عبور همگام خود را به خاطر داشته باشند. در این سامانه امکانات متعدد دیگری همانند  بت نام و مشاهده اعلام نتایج مدارس تیزهوشان،  اطلاعیه ها و اخبار های مرتبط با آزمون تیزهوشان وجود دارد.

تمامی داوطلبان با ورود به سایت hoosh.medu.ir، میتوانند از دیگر امکانات موجود در این سایت که شامل: زمان فعال شدن لینک ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، دفترچه راهنمای ثبت نام، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان و پاسخنامه آزمون تیزهوشان سال گذشته و ... است را بهره ببرند.

 

مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

تمامی داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان، جهت ثبت نام خود در این آزمون پس از اطمینان از شرایط لازم جهت شرکت در آزمون تیزهوشان، بایستی به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایید. در ادامه این مقاله ما مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 را به طور کامل توضیح داده ایم.

مرحله اول:در ابتدا جهت تکمیل فرم پیش ثبت نام بایستی اقدام نمایید که جهت انجام این کار، بایستی کد ملی و رمز ورود همگام خود را همراه داشته باشند تا این امکان را داشته باشند وارد سامانه سنجش و هوش ششم به هفتم hoosh.medu.ir شوند.

مرحله دوم:در این مرحله، بایستی اقدام به تکمیل فرم پیش ثبت نام نمایند که در این فرم بایستی اطلاعات خواسته شده از قبیل:  نام، نام خانوادگی، نام پدر، نام پدربزرگ پدری، آدرس محل سکونت دانش آموز، کد ملی پدر دانش آموز و انتخاب مدرسه تیزهوشان را با دقت و کامل پرنمایند.

مرحله سوم: در این مرحله، متقاضیان بایستی از طریق لینک پرداخت هزینه که در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 - 1402​ که فعال است، جهت پرداخت هزینه ثبت نام درآزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ نیز اقدام نمایند.

به این نکته توجه داشته باشید که در بعضی مواقع، مکن است لینک پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم با کمی تاخیر برروی سامانه ثبت نام سنجش و هوش قرار بگیرد و یا هنگام پرداخت هزینه داوطلبان دچار مشک شوند، در این مواقع شما این امکان رادارید تا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا انها در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی کنند.

سامانه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

تمامی داوطلبان جهت شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، بایستی جهت ثبت نام خود در این آزمون در  سایت hoosh.medu.ir اقدام نمایند.

دانش آموزان مدارس تیزهوشان این امکان را دارند تا در بازه زمانی مشخصی که از سایت استعداد های درخشان مشخص شده است به اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ مراجعه نمایند  همچنین با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور همگام خود از نتایج آزمون تیزهوشان نیز آگاه شوند.

نظرات
ارسال