سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir،این سامانه با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به مدارس غیر دولتیو همچنین ساماندهی به مشارکت های مردمی راه اندازی شده است.

این سامانه خدمات و امکانات متعددی از قبیل استعلام شهریه مدارس، ثبت نام دوره های ضمن خدمت و .. را درخود جای داده است که داوطلبان به صورت غیر حضوری و اینترنتی میتوانند جهت انجام این امور نیز اقدام نمایند.

دانش آموزان و اولیا با ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی اینترنتی mosharekatha.ir این امکان را دارند تا جهت انجام اموری همانند پرداخت شهریه به صورت اینترنتی و تنها با ورود به سامانه مذکور اقدام نمایند.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که شهریه مدارس غیر انتفاعی توسط وزارت آموزش و پرورش در سامانه مشارکت ها به آدرس www.mosharekatha.ir با افزایش 35 درصدی برای مدیران مدارس ابلاغ گردید.

در ادامه این مقاله جهت کسب اطلاعات و آگاهی کامل داوطلبان و اولیا، نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی را به طور کامل بیان خواهیم کرد.

سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

همان طور که میدانید با شیوع پسترده کرونا و در پی ان تعطیلی مدارس و دانشگاه ها پچلتفرم های متعددی جهت انجام امور تحصیلی به صورت غیر حضوری و اینترنتی راه اندازی شدند که سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی یکی از این سایت ها میباشد.

در سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی اینترنتی mosharekatha.ir وظیفه اطلاع رسانی و همچنین ارائه خدمات مختلف به مدارس غیر دولتی را نیز بر عهده دارد.تمامی مدارس غیر دولتی این امکان برایشان فراهم شده است تا با ورود به این سامانه از خدمات مختلف آن بهره مند شوند.

یکی از مهم ترین امکانات موجود در این سایت، امکان لیست کردن شهریه های مدارس غیر دولتی توسط مدیران در سامانه مذکور میباشد.

لازم به ذکر است این نکته را ذکر نماییم،  در صورتی که از خانواده ای بیش از نرخ مجاز جهت شهریه گرفته شده است،  این والدین با مراجعه به سامانه شکایت میتوانند شکایات خود را ثبت نمایند و یا با شماره های ۴۳۱۷ تماس بگیرند.

از دیگر هدف های راه اندازی سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی اینترنتی mosharekatha.ir  میتوان به ارائه خدمات مختلف در راستای پیاده سازی فرهنگ کمک های مردمی در جهت ساخت مدارس غیردولتی در سطح کشور اشاره نمود.

به جز دانش آموزان و اولیا، مدیران و معلمان و دیگر اساتید مدارس نمونه دولتی، سایت مشارکت ها امکان دسترسی به سایت های استانی مدارس غیردولتی را برا افراد فراهم نموده است و تمامی افراد این امکان را دارند با  با ورود به سامانه های استانی، از خدمات الکترونیکی و غیر حضوری استان مد نظر خود استفاده نمایند.

نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

داوطلبانی که در مدارس غیر دولتی ثبت نام نموده اند و همچنین میخواهند از خدمات مختلف سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی استفاده نمایند، این دسته از افراد بایستی در ابتدا به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی الکترونیکی mosharekatha.ir مراجعه نمایند که در ادامه این مقاله ما  نحوه ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی راه مررحله به مرحله آموزش داده ایم.

جهت ورود، در ابتدا سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی به نشانی mosharekatha.ir را در مرور گر خود وارد نمایید.

اولین سایت به نمایش در آمده را انتخاب نمایید و وارد صفحه اصلی سایت شوید.

در این صفحه با توجه به نیاز خود میتوانید  با کلیک کردن بر روی هر یک از گزینه های موجود، اقدام به استفاده از خدمات الکترونیک سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی نمایید.

برای تمامی کرابران این امکان فراهم شده است جهت  استفاده از خدمات مختلف سامانه های استانی مدارس غیردولتی، برروی گزینه  استان ها، کلیک نمایید و سپس استان خود را انتخاب نمایید.

امکانات سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی mosharekatha.ir

سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی، امکانات متعددی را در خود جای داده است که تمامی افراد همانند والدین، دانش آموزان، اساتید و ... امکان بهره مندی از این سامانه را به طور کامل دارند. در ادامه تمامی امکانات موجود در این سامانه را به طور کامل شرح خواهیم داد.

استعلام شهریه مدارس غیردولتی سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی

از مهم ترین امکانات موجود سایت مشارکت مدارس غیر دولتی میتوان به استفاده از این سایت جهت استعلام شهریه مدارس غیردولتی اشاره نمود. به طور کلی داوطلبانی که قصد ثبت نام در مدارس غیردولتی را دارند، این دسته از افراد این امکان رادارند با  ورود به این سامانه و وارد کردن به قسمت استعلام شهریه مدارس غیر دولتی، شهریه مدرسه را پیدا و جهت واریز آن اقدام نمایند.

استفاده از دوره های ضمن خدمت سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی

تمامی مدیران مدارس، کارکنان مدارس غیردولتی و سایر افراد این امکان را دارند تا با  با ورود به سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی و ورود به قسمت دوره های ضمن خدمت، جهت ثبت نام خود در دوره های مورد نظر و همچنین ثبت نام دوره های ضمن خدمت برای تمامی افرادی که قصد  شرکت در این دوره ها، در حین خدمت خود را دارند امکان پذیر شده است.

درگاه خدمات الکترونیک آموزشگاه های علمی و آزاد سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی

از دیگر  خدماتی که در سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی میتوان به آن اشاره نمود سامانه آموزشی آزمون و مشاوره ای آموزشگاه های علمی و آزاد است. داوطلبان با ورود به این سایت و با  جستجوی دوره آموزشی مد نظر خود میتوانند مراکزی که خدمات آموزشی مشاوره ایی را ارائه میدهند پیدا و ثبت نام خود را انجام دهند.

رسیدگی به شکایات در سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی

تمام اولیا و دانش آموزانی که به هر علتی از عملکرد زیر مجموعه های سازمان مدارس غیردولتی، شکایتی دارند این افراد این امکان را دارند تا با مراجعه به به قسمت ثبت شکایات، شکایت خود را در سایت مذکور ثبت نمایند تا به شکایات آنها در اسرع وقت رسیدگی شود.

دریافت راهنما و شیوه نامه ها سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی

آن دسته از داوطلبانی که قصد مشاهده راهنما و شیوه نامه های مختلف سایت مشارکت ها مدارس غیردولتی را نیز دارند، این دسته از افراد بایستی به قسمت راهنما و شیوه نامه ها، شیوه نامه های مربوط وارد شوند و در صورت مد نظر هر کداام از گزینه ها فابل مربوطه را بارگزاری نمایند.

ورود به سایت های استانی مشارکت ها مدارس غیردولتی

آن دسته از داوطلبانی که قصد ورود به سایت های استانی مدارس غیردولتی را دارند، این دسته از افراد این امکان را دارند تا با انتخاب  گزینه استان ها، استان مورد نظر خودشان را انتخاب نمایند تا به سایت استانی مشارکت ها مدارس غیر دولتی متصل شوند.

امکانات سایت مشارکت های مدارس غیر دولتی چیست؟

همان طور که در این مقاله شرح دادیم، این سامانه امکانات متعددی از قبیل اطلاع از شهریه و جزئیات مدارس غیردولتی، ثبت نام در دوره های ضمن خدمت و ... که میتوانید از ان بهره ببرید.

آدرس اینترنتی سایت مشارکت های مدارس غیردولتی چیست؟

داوطلبان جهت ورود به سامانه مشارکت های مدارس غیردولتی در ابتدا بایستی به سایت mosharekatha.ir مراجعه نمایند که ما در این مقاله لینک ورود به این سایت را قرار داده ایم.

امکانات سایت مشارکت های مدارس غیر دولتی چیست ؟

همان طور که در این مقاله اشاره نمودیم، علاوه بر اطلاع از شهریه و جزئیات مدارس غیردولتی این امکان را دارید در دوره های ضمن خدمت نیز ثبت نام و شرکت نمایید.

نظرات
ارسال