سامانه گلستان دانشگاه پیام نور reg.pnu.ac.ir، تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور در هر مقطع و واحد تحصیلی این دانشگاه،  تنها با ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور reg.pnu.ac.ir این امکان را دارند از تمامی امکانات موجود در این سامانه استفاده نمایند و تمامی امور اداری و آموزشی خود را در این سایت انجام دهند همچنین لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که داوطلبان جهت ورود به سامانه گلستان از طریق وارد کردن دو لینک osreg.pnu.ac.ir و reg.pnu.ac.ir اقدام نمایند.

تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور، با ورود به این سامانه میتوانند جهت انجام اموری همانند پرداخت شهریه ، انتخاب و یا حذف و اضافه واحد ، مشاهده نمرات و کارنامه ، دریافت کارت آزمون و .... اقدام نمایند. کاربرای با رود به دو لینک سایت osreg.pnu.ac.ir و یا reg.pnu.ac.ir میتوانند وارد پنل کاربری خود شوند و خدمات لازم خود را در این سامانه انجام دهند.

تا آخر این مقاله با ما همراه باشید زیرا برای راحتی و کسب اطلاعات بیشتر شما از جزئیات سایت جامع گلستان پیام نور، معرفی سایت گلستان، نحوه ورود و لینک ورود به این سامانه را قرار داده ایم.

معرفی سایت گلستان پیام نور reg.pnu.ac.ir

سایت گلستان  پیام نور، جهت کسب اطلاعات بیشتر داوطلبانی که هنوز وارد این دانشگاه نشده اند و دانشجویان در حال تحصیل در این داشنگاه قصد داریم توضیح مختصری در ارتباط با معرفی این سامانه بدهیم. این سایت، از اسفند سال 97 طراحی و راه اندازی شده است. این سایت امکاناتی از قبیل پرداخت شهریه،  حذف و اضافه، درخواست وام و سار موارد نظیر را در خود در برگرفته است که داوطلبان برای استفاده از امکانات این سایت تنها کافیست آدرس اینترنتی سایت reg.pnu.ac.ir را در موتور جست و جو گر خود را وارد نمایند.

همچنین این سایت قابلیت های دیگری هماانند  ارزشیابی اساتید و یا دریافت گواهی استغال به تحصیل را دارد و دانشجویان تنها با ورود به سیستم جامع گلستان میتوانند جهت تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی خود نیز اقدام نمایند.

لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

سیستم جامع دانشگاهی گلستان، از این سامانه جهت امور اداری دانشجویان، پرداخت شهریه ، انتخاب و یا حذف و اضافه واحد ، مشاهده نمرات و کارنامه ، دریافت کارت آزمون در دانشگاه های دیگر مانند دانشگاه های دولتی ، غیرانتفاعی ، فرهنگیان استفاده میگردد. به علت حجم بالای کاربران در این سایت و مشکلاتی که به همراه داشت، از این رو دو لینک جهت ورود به سامانه گلستان پیام نور تعریف شد.

این دانشگاه جهت راحتی کاربراین، دو لینک برای ورود به سامانه را قرار داده است که هر دو این لینک در دسترس همه است. لینک اول به نشانی  osreg.pnu.ac.ir و لینک دوم به نشانی reg.pnu.ac.ir  است که هردوی این لینک فعال است و داوطلبان با وارد کردن هر کدام از این لینک ها میتوانند وارد سایت گلستان شوند.

جهت ورود به سایت گلستان ( لینک1) برروی لینک زیر کلیک نمایید.

جهت ورود به سایت گلستان ( لینک2) برروی لینک زیر کلیک نمایید.

ورود به سایت گلستان reg.pnu.ac.ir

نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

تمامی داوطبان و دانشجویان دانشگاه پیام نور، این امکان را دارند تا جهت انجام امور آزموشی، پرداخت شهریه، حدف و اضافه انتخاب واحد و سایر موارد به  سامانه گلستان وارد شوند. دانشجویان جهت ورود به سامانه گلستان بایستی در اولین مرحله،  با وارد نمودن رمز عبور و نام کابری وارد پنل کاربری خود شوند.

دانشجویان جهت دریافت رمز عبور و نام کاربری، میتوانند با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه پیام نور

در ابتدا وارد سامانه گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی osreg.pnu.ac.ir  یا reg.pnu.ac.ir شوید.

در این قسمت، گزینه " ورود به سیستم " برای انتقال به درگاه ورود را انتخاب نمایید.

در این مرحله،  نام کاربری و گذرواژه را وارد نموده و سپس گزینه ورود را انتخاب نمایید.

در این صفحه، شما به صفحه شخصی خود وارد شده اید.

موارد مور نظر از میان خدمات ارائه شده در صفحه شخصی را انتخاب نمایید.

مشاهده نمرات در سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور

تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه پیام نور،  جهت مشاهئه نمرات خود میتوانند به سامانه جامع گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی اینترنتی reg.pnu.ac.irمراجعه نمایند.

نحوه مشاهده نمرات در سیستم جامع گلستان دانشگاه پیام نور

جهت مشاهده نمرات در سایت گلستان در ابتدا وارد سایت گلستان دانشگاه پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir  شوید و سپس  گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب نمایید.

در این مرحله، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و سپس عبارت امنیتی وارد کرده و برروی گزینه  «ورود» کلیک نمایید.

در این قسمت، برروی گزینه  " مشاهده نتایج آزمون دانشجو " کلیک نمایید.

شماره و گروه درسی خود را انتخاب نمایید و سپس گزینه "علامت سوال" را انتخاب نمایید.

در ان مرحله، دروس مد نظر خود را انتخاب نمایید.

در این صفحه، نمرات درس مدنظر به همراه کلید سوالات میتوانید مشاهده نمایید.

نظرات
ارسال