سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir، داوطلبین واجد شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی جهت ثبت نام در این آزمون چند مرحله ای بایستی به صورت غیر حضوری و اینترنتی به سامانه oly.medu.ir مراجعه نمایند و در این سایت جهت تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام نمایند.

هرساله آزمون علمی تحت عوان آزمون المپیاد دانش آموزی برای دانش آموزان دبیرستان دوره متوسطه دوم برگزار میشود که با برگزاری این آموزن نفرات برتر برای اعزام به المپیاد جهانی، برگزیده و اعزام میشوند. همچنین این آزمون در چند مرحله: مرحله اول، مرحله دوم، دوره تابستانه و دوره طلایی برای داوطلبیان این آزمون برگزار میگردد.

داوطلبین نام نویسی ثبت نام آزمون المپیاد دانش آموزی، جهت ثبت نام در این آزمون بایستی به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir که در ادامه به معرفی این سایت پرداخته ایم مراجعه نمایند و جهت ثبت نام خود اقدام نمایند.

از دیگر هدف های برگزاری آزمون المپیاد،  میتوان به پیدا کردن دانش آموزان نخبه برای شرکت در المپیاد های جهانی اشاره نمود. تمامی داوطلبان پایه های تحصیلی این امکان را دارند تا در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند بتوانند در  المپیاد دانش آموزی شرکت نمایند و شانس قبولی خود را در این آزمون بیازمایند.

سایت ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی oly.medu.ir

وزارت آموزش و پرورش با هدف تشکیل گروهی تحت عنوان دانش پژوهان جوان جهت اعزام به المپیادهای دانش آموزی اقدام به برگزاری آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی میکند و دانش آموانی که علاقه مند به شرکت در این آزمون هستند این امکان را دارند با مراجعه به سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir اقدامات لازم جهت نام نویسی خود را برای ثبت نام در این آزمون انجام دهند.

تمامی داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که جهت ثبت نام در سامانه ثبت نام المپیاد های علمی دانش آموزی بایستی کد ملی و رمز ورود همگام را به همراه خود داشته باشند زیرا در غیر این صورت دانش اموزان امکان ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند.

پس از طی نمودن مراحل ثبت نام، بایستی جهت پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی اقدام نمایید تا امکان دریافت رسید و کد پیگیری خود را داشته باشید و در مرحله آخر ثبت نام شما قطعی شود.

 

برای ورود مستقیم به سایت oly.medu.ir کلیک نمایید.


سایت کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد علمی دانش آموزی oly.medu.ir

به طور معمول حدود 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون ها، کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد های علمی دانش آموزی سال تحصیلی 1400 - 1401 قبل از برگزاری آزمون المپیاد دانش آموزی از طریق سامانه المپیاد علمی دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir منتشر و در اختیار داوطلبان قرار میگرد که داوطلبان با همراه داشتن اطلاعات و مدارک میتوانند کارت خود را دریافت نمایند.

به محض انتشار لینک دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir این مقاله به روز رسانی میشود.

داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که به محض اینکه کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد علمی دانش آموزی خود را دریافت نمودند بایستی آنرا با دقت مطالعه نمایند و جهت ممهور کردن کارت ورود به جلسه المپیاد به محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

همچنین پس از دریافت کارت ورد به جلسه، تمامی اطلاعات مندرج برروی کارت را با دقت بررسی نمایید تا هیچ اطلاعاتی به اشتباه ثبت نشده باشد زیرا در صورت هر گونه ایرادی در اطلاعات هویتی، کارت ورود به جلسه داوطلب ابطال خواهد شد.

در کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد دانش اموزی، زمان برگزاری آزمون المپیاد علمی به طور کامل ذکر شده است. جهت جلوگیری از بی نظمی در جلسه آزمون و همچنین راحتی خودتان پیشنهاد میکنیم نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون سر جلسه حضور پیدا کنید تا  صندلی خود را بر اساس شماره درج شده روی کارت در حوزه امتحانی پیدا نمایید و با آرامش کامل برای شرع آزمون آماده باشید.

سایت اعلام نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی oly.medu.ir

تمامی داوطلبانی که در آزمون المپیاد دانش آموزی شرکت نموده اند این امکان را دارند تا جهت مشاهده نتایج و عملکرد خود به سایت oly.medu.ir مراجعه نمایند. لازم به ذکر است این نکته را در نظر بگیرید که جهت ورد به این سامانه نیازمند همراه داشتن کد ملی و رمز همگام خود هستید.

به طور معمول، یک ماه پس از برگزاری آزمون، نتایج آزمون المپیاد های علمی دانش آموزی برروی سایت منتشر میگردد. در صورتی که در مرحله اول موفق شدید مجاز به شرکت در دیگر مراحل این آزمون به ترتیب هستید.

 

نظرات
ارسال