مقدمه

فارغ التحصیلانی دوره کاردانی که قصد شرکت و نام نویسی آزمون کاردانی به کارشناسی را دارند . باید طبق اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 1401 نسبت به ثبت نام این آزمون و پرداخت هزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی 1401 و طبق دفترچه راهنما ثبت نام خود را تکمیل کنند.

همان طور که گفته شد داوطلبان کاردانی باید با توجه به شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی در سال 1401 و طبق زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 1401 نسبت به نام نویسی اقدام کنند .بعد از زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کار شناسی معمولا برای کسانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام در زمان مقرر برای این آزمون نشده اند مهلت مجدد برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

تمام فرایند ثبت نام در بازه زمانی مشخص اعلامی از طرف سازمان سنجش صورت می پذیرد . بر خلاف آزمون های سراسری که  انتخاب رشته بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری انجام میگیرد، در آزمون کاردانی به کارشناسی همزمان با آزمون، انتخاب رشته نیز توسط داوطلب انجام می شود.

* طبق اطلاعیه سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 29 خرداد ماه روز یکشنبه تا 5 تیر ماه روز یکشنبه  به مدت یک هفته در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام میگیرد. *

در این آزمون داوطلبان می توانند علاوه بر رشته های با آزمون، در رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی نیز در این بازه زمانی انتخاب و ثبت نام کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی 1401

معمولا سازمان سنجش برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی مهلت تمدید تعیین میکند.و در این بازه کسانی که برای ثبت نام جا مانده باشند . در مهلت تعیین شده میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.همچنین این فرصت وجود خواهد داشت که داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام کرده اند در صورت نیاز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کاردانی به کارشناسی اقدام کنند.

فعلا زمان تمدید ثبت نام کاردانی به کارشناسی اعلام نشده است . در صورتی که اطلاعیه ای صادر شود در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

در صورت شروع ثبت نام کاردانی به کارشناسی لینک این آزمون در صفحه اصلی سازمان سنجش فعال و اطلاع رسانی خواهد شد.داوطلبان لازم است ضمن ثبت اطلاعات فردی و بارگذاری مدارک و همچنین هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با خرید کارت اعتباری و ثبت آن در فرایند ثبت نام، نام نویسی خود را تکمیل کنند.در ادامه نحوه نام نویسی و ثبت نام در این آزمون را شرح می دهیم.

  • ابتدا برای شروع فرایند ثبت نام به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و از پنل سمت راست این سایت گزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی را انتخاب کنید.
  • در صفحه بارگزاری شده، بر روی لینک فعال “پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دوره های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1401” کلیک نمایید.
  • در ادامه باید با انتخاب گزینه خرید کارت اعتباری و پرداخت این هزینه توسط داوطلب فرایند ثبت نام را ادامه دهد.
  • بعد از پرداخت هزینه یک سریال اعتباری برای کاربر ارسال میشود که باید در محل مورد نظر کپی کند.
  • در ادامه، فایل عکس اسکن شده خود را در قسمت مشخص شده بارگذاری نموده، سپس به تکمیل فرم تقاضانامه با استفاده از اطلاعات فردی و تحصیلی بپردازید.

وقتی مراحل ثبت نام با موفقیت به پایان رسید یک کد پیگیری توسط سیستم برای شما صادر خواهد شد که لازم است این کد را تا اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در محل مناسبی قرار دهید.

داوطلبانی که در کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 شرکت میکنند باید قبل از شروع فرایند ثبت نام خود نسبت به مطاللعه دفترچه انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند و ضمن آشنا شدن با قوانین و تبصره ها ، رشته مورد نظر خود را از بین رشته های معرفی شده انتخاب کنند.

نظرات
ارسال