لینک دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان، داوطبانی که قصد دارند در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند با اطلاع از زمان آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه و هم چنین داشتن شرایط لازم مدارس تیزهوشان، این امکان را دارندتا با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در این آزمون شرکت نمایند. لازم به ذکر است که دفترچه هر یک از پایه های هفتم و دهم در سامانه  hoosh.medu.ir و سامانه azmoon.medu.ir قرار میگیرد که در ادامه این مقاله ما برای راحتی شما داوطلبان عزیز لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را قرار داده ایم.

تمامی متقاضیان موظف هستند قبل از شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان، بایستی تمامی مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه نمایند و پس از آن به سایت سنجش پذیرش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان مراجعه نمایند تا فرایند ثبت نام خود را در آزمون تکمیل نمایند.

در دفترچه ثبت نام  مدارس تیزهوشان، اطلاعات مهمی از قبیل:  زمان ، نحوه ، سایت ، شرایط ثبت نام ، زمان برگزاری و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان ذکر شده است که داوطلبان قبل از شرکت در آزمون بایستی تمام مندرجات در دفترچه را به خوبی مطالعه نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

داوطلبان پایه ششم به هفتم که قصد دارند در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند، این افراد بایستی در آزمون سنجش هوش شرکت نمایند و نتیجه ایده آلی را کسب نمایند. این دسته از داوطلبان جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون و همچنین ثبت نام در آزمون بایستی به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایند تا بعد از دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام سنجش پذیرش مدارس تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​، فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم

شرایط و ضوابط دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

از مهم ترین شرایط و ضوابط دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 میتوان به اشتغال به تحصیل دانش آموزان در پایه ششم ابتدایی اشاره نمود. لازم به ذکر است این نکته را ذکر کنیم که تمامی داوطلبان پایه ششم به هفتم بایستی تمامی دروس خود را در پایه پنجم و ششم ابتدایی با مقیاس خیلی خوب گذرانده و این امتیاز را دارند که حداکثر نمره خوب در یک درس و نمره خیلی خوب در سایر دروس را کسب کرده باشند.

از دیگر شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام، داشتن تابعیت ایرانی است اما قابل به ذکر است، دانش آموزان غیر ایرانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند با داشتن شرایط خاص این امکان را دارند تا در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

داوطلبان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم، جهت انجام تمامی امور و هم چنین از جمله دانلود مطالعه مندرجات دفترچه ثبت نام تیزهوشان پایه نهم بایستی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. همچنن با  تکمیل فرم مربوطه و  پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم

 

 شرایط دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

داوطلبان مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم، یایستی معدل سالانه پایه هشتم آنها  بالای 19 باشد. ازدیگر شرایط دانش آموزان پایه نهم به دهم داشتن تابعیت ایرانی دانش اموزان است امام در صورتی که دانش آموزی تابعیت غیر ایرانی داشته باشد با داشتن شرایط خاصی این امکان را دارد تا در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نماید.

نظرات
ارسال