کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، داوطلبانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند در ابتدا بایستی در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند و سپس جهت آگاهی از قبولی خود در این آزمون، مدتی پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. داوطلبانی امکان دریافت این کارنامه را دارند که در  آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ موفق به کسب قبولی نشده باشند که در این کارنامه، تمام اطلاعات آزمون فرد متقاضی درج شده است.

بسیاری از دانش آموزان و والدین پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، پس از ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به دنبال زمان اعلام نتایج این آزمون هستند که مدتی پس از علام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، داوطلبان این امکان را دارند تا در صورت قبول نشدن و کسب نکردن تراز در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، جهت دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. همچنین قابل به ذکر است که در این کارنامه، اطلاعاتی همچون تعداد سوالات صحیح، غلط و نزده و تراز کل دریافتی دانش آموز درج شده است.

در ادامه این مقاله جهت آگاهی بیشتر داوطلبان و اولیا، به بررسی زمان دریافت کارنامه، جزئیات کارنامه، نحوه دریافت کارنامه و نحوه اعتراض به کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پرداخته ایم.

زمان دریافت کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 شرکت کرده اند، پیگیر اعلام نتایج آزمون و نتیجه عملکرد خود هستند که به طور معمول، یک ماه پس از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، زمان نتایج آزمون است و تقریبا یک هفته بعد، کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون قبول نشده اند منتشر میگردد.

هنوز زمان دقیقی جهت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان اعلام نگردیده است که به محض اعلام شدن، این مقاله به روز رسانی میگردد.

به این نکته توجه داشته باشید، در صورت پذیرفته نشدن در آزمون، پس از اعلام نتیجه آزمون، کارنامه کامل، که شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر بخش، امتیاز کل و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد نظر وی، صادر گردیده و در اختیار داوطلب نیز قرار میگیرد.

جزئیات کارنامه تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان شرکت نموده اند جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون و  اطلاع از زمان دریافت کارنامه خود میتوانند به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و جهت دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. در ادامه جت اطلاع دانش آموزان از جزئیات کارنامه به بررسی آن پرداخته ایم و  نحوه دریافت کارنامه را به طور کامل شرح داده ایم.

جزئیات کارنامه تیزهوشان 1401 - 1402

نمرات و امتیاز کل دریافتی توسط شرکت کننده در آزمون سمپاد ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در این بخش ذکر می گردد.

تعداد سوالات صحیح : تعداد سوالاتی  که داوطلب به درستی به آن ها پاسخ داده است.

تعداد سوالات غلط :  این تعداد عنوان شده در کارنامه داوطلب آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 سوالاتی هستند که داوطلب به اشتباه  به آن ها پاسخ داده است و این سوالات باعث دریافت نمره منفی در آزمون برای داوطلب شده است.

تعداد سوالات بی پاسخ : این تعداد سوالاتی هستند که در جدولی جداگانه امتیاز بندی شده است. این سوالات مفهومی بوده است که سوالاتی از تیپ هوش و خارج از موضوعات کتب درسی بوده است.

سوالات استعداد تحصیلی :  تعداد سوالات مربوط به کتاب های درسی برای هریک از پایه های تحصیلی هفتم و دهم است.

تراز آخرین نفر قبول شده : بیانگر  نمره دریافتی توسط آخرین نفر پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ است.

نمونه کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

 

------

 

نمونه کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

 

------

 

نحوه دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

آن دسته از داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پذیرفته نشده اند، منتظر زمان دریافت کارنامه آزمون مدارس سمپاد هستند تا عملکرد خود را در این آزمون بررسی کنند و از میزان اشتباهات و نمره دریافتی خود در این آزمون ورودی آگاه شوند و در صورت نیاز به نایج خود از این آزمون اعتراض خود را در سامانه ثبت نمایند.

راهنمای دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا وارد سامانه هوش،  به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir شوید.

در این مرحله،  کد ملی و رمز عبور همگام خود را در کادرهای مشخص شده وارد نمایید.

در این قسمت، نقش و نوع سازمان خود را وارد نمایید.

در این صفحه،  اطلاعات دانش آموز برای شما به نمایش گذاشته میشود که در قسمتی از این صفحه، عنوان دریافت کارنامه قابل مشاهده است که با کلیک بر روی آن می توانید جهت دریافت کارنامه خود اقدام نمایید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا وارد سامانه مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir شوید.

در این مرحله، کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایید.

نقش و عنوان سازمانی را مشخص نمایید.

در این صفحه،  قسمتی با عنوان دریافت کارنامه قابل مشاهده است که با کلیک بر روی آن می توانید جهت دریافت کارناه خود اقدام نمایید.

نحوه اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

عده ای از داوطلبانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت نموده اند، نسبت به نتایج و عملکرد خود اعتراض دارند و قصد دارند این اعتراض خود را در سامانه ثبت نمایند، از این رو در ادامه راهنمای اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان را توضیح میدهیم.

راهنمای اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا وارد سامانه  hoosh.medu.ir شوید.

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و سپس گزینه مدیریت باعنوان ثبت در خواست تجدید نظر را انتخاب نمایید.

در این صفحه،  فرم درخواست تجدید نظر برای شما قابل مشاهده است که در این قسمت بایستی  اطلاعات خواسته شده در آن را طبق عنوان اعتراض خود تکمیل کنید.

در این قسمت، برروی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

راهنمای اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

در ابتدا، نشانی اینترنتی سامانه azmoon.medu.ir را در مرورگر خود وارد نمایید.

در این مرحله، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و سپس برروی گزینه مدیریت باعنوان ثبت در خواست تجدید نظر کلیک نمایید.

در این قسمت، فرم درخواست تجدید نظر برای داوطلبین به نمایش گذاشته شده است که افراد بایستی فرم اطلاعات خواسته شده را مطابق با موضوع اعتراض خود تکمیل نمایند. پس از تکمیل اطلاعات و توضیحات فرم، بروی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

 

نظرات
ارسال