زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

داوطلبان کنکور سراسری 1401 باید طبق روال سال های گذشته چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت سازمان سنجش sanjesh مراجعه و اطلاعات ثبت نامی شامل (شماره پرونده، کد رهگیری ثبت نام) را وارد کنند و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 را دزیافت کنند.

سال گذشته زمان تحویل گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1401 تیرماه بود. امسال نیز احتمالا کارت ورود به جلسه 2 روز قبل از برگزاری کنکور 1401 یعنی 6 تیر خواهد بود.متقاضیان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1401 به این صفحه مراجعه کنند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

داوطلبان کنکور  1401 پس از انتشار اولیه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه و از منوی قسمت سمت راست گزینه سراسری را انتخاب کنند. سپس با کلیک بر روی لینک "دریافت کارت ورود به آزمون سراسری 1401" و ورود اطلاعات مورد نیاز، مشاهده  کارت ورود به جلسه 1401 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید امکان پذیر خواهد بود. اطلاعات ضروری برای دریافت کارت آزمون شامل شماره پرونده و شماره سریال ثبت نام است.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1401 سراسری و آزاد تنها از طریق سایت سازمان سنجش و به صورت اینترنتی امکان پذیر است. به این ترتیب که هر فرد باید با اطلاعات ثبت نام در کنکور 1401 کارت ورود به جلسه را برای کنکور را دریافت کند.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

برای دریافت کارت ورود به جلسه در کنکور 1401 کافیست ابتدا روی سایت سنجش به نشانی Sanjesh.org کلیک کنید و روی لینک دریافت "کارت شرکت در آزمون سراسری 1401" کلیک کنید. سپس، می توانید کارت خود را به چهار روش زیر دریافت کنید:

اطلاعاتی که برای گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 نیاز دارید

با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه

با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه

 با وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی

 با وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

اگرچه اکثر اطلاعات ثبت نام را می توان به صورت آنلاین از طریق سایت سازمان سنجش اصلاح کرد، اما برای برخی از عبارات کارت ورود به آزمون، مراجعه به سایت سازمان سنجش تنها راه حل نیست.

لذا سازمان سنجش در زمان صدور کارت ورود به جلسه، امکانی را جهت ویرایش و تصحیح اطلاعات غلط در اختیار داوطلبان ثبت نام کنکور 1401 قرار می دهد.لطفا اگر کارت ورود به جلسه لازم است ویرایش شود به سایت سازمان سنجش یا باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه 1401 و یا آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی مراجعه و اطلاعات غلط موجود در کارت ورود به جلسه را ویرایش کنید

نظرات
ارسال