تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، هر ساله شاهد هستیم که زمان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان، در بازه زمانی فرودین ماه است که دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام تیزهوشان، این امکان را دارند با همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان ثبت نام،  در این آزمون شرکت نمایند. مرکز ملی استعدادهای درخشان، برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی مشخص شده موفق به ثبت نام نشده اند، مهلتی را با عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مشخص کرده است تا داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را برای شرکت در این آزمون انجام دهند. به طور معمول هرساله تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان تا تاریخ 3 اردیبهشت ماه تمدید میگردد.

تمامی متقاضیان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 این امکان را داردند تا در بازه زمانی مشخص شده، با ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نمایند و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. به علت کوتاهی مدت زمان در نظر گرفته شده جهت ثبت نام و یا بروز هرگونه مشکلاتی، تعدادی از داوطلبان موفق به ثبت نام در این بازه زمانی نمی شوند و یا از ثبت نام جا مانده اند، از این رو  مرکز استعدادهاي درخشان براي اين دسته از افراد، زمان دیگری تحت عنوان، آخرين فرصت ثبت نام تیزهوشان قرار دداده است تا جاماندگان این آزمون در زمان تمديد مهلت ثبت نام اقدام به ثبت نام آزمون خود نمایند.

در ادامه  تمديد مهلت ثبت نام آزمون تيزهوشان 1401 – 1402 را به طور کامل برای داوطلبان ازمون توضیح میدهیم:

زمان تمديد مهلت ثبت نام آزمون تيزهوشان 1401 - 1402

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، توسط سازمان  ملي استعداد هاي درخشان اعلام میگردد که داوطلبان در این بازه زمانی با تکمیل فرم ثبت نام و فرم تقاضانامه ثبت نام خود را به صورت اینترنتی تکمیل نمایند. همچنین قابل به ذکر است که داوطلبان قبل ازثبت نام، ددفترچه آزمون مدارس تیزهوشان را به طور کامل و با دقت مطالعه نمایند.

هممچنین توسط سازمان  ملي استعداد هاي درخشان،  هرساله جهت رفاه دانش آموزانی که از ثبت نام در آزمون جا مانده اند مهلتی را در اخییار داوطلبان قرار میدهد تا ثبت نام خود را ثبت نمایند. پیش بینی میشود امسال هم همانند سال های گذشته، مهلت ثبت نام آزمون تيزهوشان 1401 - 1402 نيز تمديد گردد.

مشاوره ثبت نام آزمون تيزهوشان 1401 - 1402

تمامی دانش اموزان به این نکته توجه داشته باشید که جهت رفاه حال خود و نداشتن استرس، ثبت نام خود را به دقیقه آخر موکول نکنید زیرا با شلوغی سامانه و حجم بالای کاربران در سایت ممکن است نتوانید در همان روز ثبت نام خود را انجام دهید پس بهتر است در اوایل مهلت تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهید.

در هنگام پاسخ گویی به سوالات آرامش خودتان را حفظ کنید و با دقت و خونسردی کامل به تمامی سوالات پاسخ دهید. در صورتی که به سوالی برخورد کردید که پاسخ آن را نمیدانید به سوال بعدی بروید و در پایان آزمون بر روی سوال جواب داده نشده وقت بگذارید، زیرا در غیر این صورت وقت شما اتلاف میشود و برای پاسخ به دیگر سوالات با کمبود وقت مواجه میشوید.

قبل از شروع برگزاری آزمون، برای خود یک برنامه ریزی مناسب و دقیق داشته باشید و همچنین سعی کنید تمامی منابع تیزهوشان را مرور کرده باشید تا با انواع تیپ سوالات آشنا شوید. جهت دریافت یک برنامه ریزی مناسب در ارتباط با برنامه ریزی میتوانید از مشاوران کمک بگیرید.

نظرات
ارسال