اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱، متقاضیانی که در آزمون المپیاد دانش آموزی شرکت نموده‌اند، به دنبال نتیجه عملکرد خود در این آزمون نیز هستند که این داوطلبان با مراجعه به سایت oly.medu.ir در بازه زمانی مشخص میتوانند نتیجه المپیاد علمی خود را مشاهده نمایند.

هرساله آزمون سازمان استعدادهای درخشان و ملی برای داوطلبین در رشته های ادبی، اقتصاد و مدیریت ، تفکر و کارآفرینی، جغرافیا، ریاضی، زیست شناسی، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، شیمی، علوم زمین، فیزیک، کامپیوتر، نانو فناوی، نجوم و اختر فیزیک اقدام به برگزاری آزمون می نماید .

داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده جواب آزمون المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ میتوانند به سایت المپیاد دانش آموزی مراجعه نمایند. متقاضیانی که در مرحله اول این آزمون موفق به کسب نمره ایده آل شده اند با آگاهی از منابع این آزمون بایستی خود را برای مرحله دوم این آزمون آماده نمایند.

همچنین پذیرفته شدگان پس از موفقیت در این مرحله، به دوره آموزشی تابستان و در نهایت به دوره آموزشی طلای کشور راه پیدا می نمایند. در ادامه این مقاله زمان، سایت و نحوه مشاهده اعلام نتایج المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به طور کامل شرح خواهیم داد.

زمان مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

متقاضیانی که در این آزمون شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ خود در بازه زمانی مشخص شده میتوانند با وارد کردن کدملی و و رمز عبور در سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir  نتایج عملکرد خود در این آزمون را مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است این نکته را ذکر کنیم که اعلام نتیجه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱فقط به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و داوطلبان و اولیا جهت دریافت نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی خود بایستی از مراجعه حضوری به مراکز مربوطه خودداری نمایند.

جدول زمان بندی اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

مرحله / دوره تاریخ اعلام نتایج اعلام نتایج اعتراضات
مرحله اول اسفند 1400 اسفند 1400
مرحله دوم خرداد 1401 تیر 1401
دوره آموزشی تابستان شهریور 1401 شهریور 1401

در اسفند ماه نتایج مرحله اول آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 1400 - 1401 منتشر و خدمت داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد و داوطلبان با مراجعه به سایت المپیاد دانش آموزی میتوانند جهت مشاهده عملکرد المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ خود اقدام نمایند.

برای ان دسته از داوطلبانی که موفق به قبولی در این آزمون نشده اند، كارنامه ای بر اساس وضعيت پاسخگويی به سوالات ( تعداد صحيح، غلط و نزده ) منتشر و در اختیارشان قرار خواهد گرفت که در صورتی که به نتایج خود اعتراض دارند میتوانند به سایت oly.medu.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به پنل کاربری خود، خواستار بررسی مجدد باشند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

داوطلبان این امکان را دارند تا جهت مشاهده نتایج المپیاد علمی دانش آموزی 1400 - 1401 خود با توجه به بازه زمانی مشخص شده و با وارد نمودن کدملی و رمز عبور به سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir مراجعه نمایند و نتیجه عملکرد خود را از این آزمون دریافت نمایند.

جدول زمان بندی اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

مرحله / دوره تاریخ اعلام نتایج اعلام نتایج اعتراضات
مرحله اول اسفند 1400 اسفند 1400
مرحله دوم خرداد 1401 تیر 1401
دوره آموزشی تابستان شهریور 1401 شهریور 1401

 

راهنمای مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

داوطلبان جهت مشاهده اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ بایستی به صورت اینترنتی به سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir مراجعه نمایند و سپس با ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی  از جواب آزمون المپیاد دانش آموزی 1400 - 1401 خود اگاه شوند که در ادامه این مقاله ما مراحل انجام این فرایند را به طور کامل توضیح داده ایم.

 

راهنمای مشاهده نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

جهت مشاهده نتایج المپیاد دانش آموزی، در ابتدا وارد سایت المپیاد دانش آموزی به نشانی oly,medu.ir شوید.

سپس در این محله، کد ملی و رمز عبور همگام خود را  وارد نمایید تا وارد سامانه شوید.

در این قسمت، گزینه المپیاد دانش آموزی را انتخاب نمایید تا بتوانید جواب قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده نمایید.

 

سوالات متداول

 نتایج آزمون المپیاد  ۹۹ - ۱۴۰۰ در چه زمانی منتشر می گردد؟

از انجایی که در این مقاله توضیح دادیم آزمون المپیاد چند مرحله ای است که  زمان اعلام نتایج برای هر یک از رشته ها متفاوت میباشد.

نحوه اعلام نتایج آزمون المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 به چه شکل است؟

نحوه اعلام نتایج به  صورت غیر حضوری و اینترنتی است که این نتایج در  سایت ثبت نام المپیاد های دانش آموزی قرار میگیرد که ما در این مقاله سامانه و نحوه ثبت نام را به طور کامل توضیح داده ایم.

برای دریافت نتایج آزمون المپیاد دانش آموزی ۹۹ - ۱۴۰۰ چه مدارکی لازم است ؟

جهت دریافت نتایج شما به مدارکی از قبیل: کد ملی و رمز ورود همگام نیازمند هستید.

نظرات
ارسال