اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402، تمامی متقاضیانی که در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند این امکان را دارند تا در بازه زمانی اعلام شده به سامانه های آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس hoosh.medu.ir و آزمون نهم به دهم به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه نمایند و نتایج آزمون تیزهوشان خود را در این سامانه ها مشاهده نمایند.

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، در هر دوپایه ششم به هفتم و نهم به دهم در بازه زمانی که توسط سازمان سمپاد شخص شده، اعلام میگردد. دانش آموزان در این بازه زمانی مشخص شده میتوانند با مراجعه به سامانه ثت نام به نشانی اینترنتی  azmoon.medu.ir نتایج خود را مشاهده نمایند و در صورت عدم قبولی و یا از نتایج خود ناراضی هستند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان خود را در این سامانه ثبت نمایند. در ادامه این مقاله ما نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ را ذکر خواهیم کرد تا دانش آموزان و والدین با آگاهی از این نکات بتوانند به راحتی از نتایج آزمون ورودی تیزهوشان 1401 - 1402 آگاه شوند و دسترسی داشته باشند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

تمامی دانش اموزان پایه ششم به هفتم که در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نموده اند،  این دسته از دانش اموزان با ورد به سامانه hoosh.medu.ir میتوانند نتایج خود از این آزمون را مشاهده نمایند.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

جهت مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم،  در ابتدا وارد سامانه اینترنتی به نشانی hoosh.medu.ir شوید.

در این مرحله از ورود به سایت، کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید.

در این قسمت، نقش خود و عنوان سازمان را مشخص نمایید.

در این صفحه از سایت، اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود دریافت کارنامه قرار داده شده است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

شرکت کنندگان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم، جهت مشاهده نتایج تیزهوشان نهم به دهم، میتوانند با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir نتایج خود را در این آزمون مشاهده نمایند.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402

دانش آموزان جهت مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​، در ابتدا سامانه اینترنتی به نشانی  azmoon.medu.ir شوید.

در این مرحله، کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایید.

سپس، نقش و عنوان سازمانی خود را وارد نمایید.

در صفحه ای که برای شما به نمایش گذاشته میشود، وضعیت پذیرش در آزمون برای دانش آموزان مشخص گردیده است. در صورت قبولی دانش آموزان، نام فرد در ستون "وضعیت قبولی" نام برده شده است و همچنین  در ستون "محل پذیرش "  نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده دانش آموز مشخص گردیده است.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

هرساله به صورت غیر حضوری و اینترنتی، اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 1401 - 1402 از طریق سامانه های اینترنتی azmoon.medu.ir برای دانش آموزان پایه دهم و سامانه  hoosh.medu.ir برای دانش آموزان پایه هفتم در اختیار داوطلبان قرار میگیرد. قابل به ذکر است این نکته را ذکر کنیم که  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان  توسط سازمان سمپاد مشخص میگردد. در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ هنوز اطلاعات دقیقی در دست نداریم و به محض مشخص شدن زمان دقیق، این مقاله به روز رسانی میگردد. همچنین با مشخص گردیدن اعلام نتایج آزمون، برای داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته شده اند لیست نشانی دقیق دبیرستان های استعداد های درخشان در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

نظرات
ارسال