اعلام نتایج آزمون سمپاد، دانش آموزانی که در آزمون مدارس سمپاد در هر دوایه ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت کرده اند پس از شرکت در آزمون، با مراجعه به سایت sampad.medu.ir این امکان را دارند تا از نتایج خود در آزمون نیز آگاه شوند که به طور میانگین جواب این آزمون پس از ۴ تا ۶ هفته خدمت داوطلبان اعلام میگردد.

داوطلبان آزمون سمپاد سال ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ پایه های هفتم و دهم، این امکان را دارند پس از گذراندن و حضور در جلسه آزمون جهت مشاهده نتایج خود به سایت مذکور مراجعه نمایند و از عملکرد خود در آزمون نیز آگاه شوند.

در ادامه این مقاله جهت کسب اطلاعات بیشتر شما، زمان اعلام نتایج آزمون در هر دوره متوسطه( پایه ششم به هفتم و نهم و دهم) را توضیح داده ایم.

زمان اعلام نتایج آزمون سمپاد ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون سمپاد شرکت کرده اند و قصد مشاهده نتایج آزمون را دارند حسیب سایت مرکزی استعداد های درخشان و یا همان سامانه همگام مراجعه نمایند.
احتمال می رود طبق آخرین اطلاعیه سازمان ملی استعدادهای درخشان زمان اعلام نتایج این آزمون در بازه زمانی مرداد ماه باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون سمپاد نهم به دهم ۱۴۰۱ -۱۴۰۲

اکنون تاریخ دقیقی در ارتباط با زمان اعلام نتایج پایه دهم مدارس سمپاد در دسترس نداریم اما به محض رسیدن اطلاعات در این زمینه این مقاله به روز رسانی میگردد. داوطلبان این امکان را دارند بازه زمانی مرداد ماه به سایت sampad.medu.ir مراجعه نمایند و نتایج دریافتی خود را در این سامانه مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون سمپاد 1401 - 1402

همان طور که در موارد فوق اشاره کردیم، داوطلبان جهت اقدام برای مشاهده اعلام نتایج آزمون، بایستی به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه همگام و یا سایت مرکزی استعداد های درخشان اقدام نمایند.

داوطلبانی که منتظر مشاهده عملکرد خود در آزمون تیزهوشان هستند، در ادامه این مقاله ما برای راحتی شما در جهت مشاهده نتایج آزمون خود، نحوه مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان دوره های متوسطه 1401 - 1402 را به طور کامل توضیح داده ایم.

راهنمای دریافت نتایج آزمون سمپاد 1401 - 1402

در ابتدا، آدرس سایت سمپاد را به نشانی sampad.medu.ir را در موتور جستو جو گر خود وارد نمایید تا وارد صفحه اصلی سایت شوید و پس از ورود، برروی گزینه ورود کلیک نمایید.

در این قسمت، اطلاعات کد ملی و رمز همگام خو را وارد نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبان ششم به هفتم که قصد مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش را دارند، با ورود به سایت hoosh.medu.ir  این امکان برایشان فراهم شده است که  نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را شماهده نمایند. برای این کار لازم است کد ملی و رمز عبور همگام خود را در این سامانه وارد نمایند.

در این مرحله، بایستی نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایند.

در این صفحه،  اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل بازدید است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون نهم به دهم شرکت نموده اند، جهت مشاهده نتایج خود این امکان را دارند تا با ورد به سایت  اعلام نتایج azmoon.medu.ir، نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را مشاهده نمایند.

پس از ورود به صفحه اصلی، بایستی  کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند.

در این مرحله، بایستی  نقش و نام سازمان خود را مشخص نمایند.

نظرات
ارسال